Вчора, 10 квітня, у ДНЗ "Подільський центр професійно-технічної освіти" відбувся профорієнтаційний квест "Мозаїка професій" для учнів 8-9 класів.

Гра-квест проводилася в рамках заходів Молодіжної столиці України. Це була своєрідна мандрівка станціями, де були представлені різні професії – кухаря, столяра, швачки, офіціанта, перукаря тощо. Учням довелося розгадувати загадки, ребуси, готувати, складати та "творити", повідомляє прес-служба міської ради.

Як це відбувалося бачив і заступник міського голови Вадим Савчук, котрий завітав привітати переможців від імені міського голови Михайла Сімашкевича. Всі учасники отримали подарунки, а також знання, які згодяться їм у майбутньому під час вибору професії.   

"В рамках Молодіжної столиці України Подільський центр професійно-технічної освіти, міський центр зайнятості, спільно з молодіжною радою міста провели професійний квест "Мозаїка професій", - зазанчив Вадим Савчук. 

"Майстерня професій" - чудова можливість для вступників дізнатися про різноманітність професій, якими можна оволодіти у ДНЗ "Подільський центр ПТО". Цікавий квест організований разом з міським центром зайнятості та учнями шкіл міста.