5 квітня 2021 року на Хмельниччині вперше в онлайн форматі з використанням дистанційних технологій відбувся ІІ етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності з професії "Перукар".

Учасники конкурсу упродовж 1 години проходили тестування під час теоретичного туру та 2,5 години виконували завдання практичного туру – сучасну зачіску на основі стилю "Ретро 60 років ХХ століття".

Роботи учасниць конкурсу вирізнялись сучасними напрямками моди, вдалими техніками фарбування волосся, використанням складних елементів у зачісках з урахуванням індивідуальних особливостей моделей, а використані прикраси відображали єдність стилю і гармонійну цілісність створеного образу.

Журі високо оцінили конкурсні роботи здобувачів освіти. Переможцем було визнано Юлію Вовкович, ученицю ДНЗ "Подільський центр професійно-технічної освіти", яка представлятиме Хмельниччину на фінальному етапі конкурсу.

Вітаємо переможницю обласного етапу Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності з професії "Перукар" Юлію Вовкович та майстра виробничого навчання Тимчук Анелію Петрівну та побажаємо Юлії гідно представити Хмельниччину на III етапі Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності!