Про нас

08:00 - 17:00
Перерва: 12:00-13:00
Закрито

Шановний абітурієнте!

Запрошуємо тебе навчатись у сучасному професійно-технічному навчальному закладі – закладі новітньої доби!

Про нас, фото-1

ДНЗ «Подільський центр професійно-технічної освіти» - це три відділення у Кам’янці-Подільському, в яких розмістилися навчальні корпуси, майстерні, гуртожитки, стадіони, спортивні зали, їдальні, актові зали тощо. Навчання проводиться в сучасно обладнаних кабінетах. Вони зроблені руками наших учнів будівельних професій, бо теорія у нас завжди йде поруч із практикою. Прийдешнім поколінням залишиться належно оцінити своїх попередників.

Щорічно в Центрі навчається більше 1000 молодих людей із різних куточків Поділля, причому основну масу з яких становить сільська молодь. Кожен учень Центру, якщо він цього потребує, забезпечується безкоштовним гуртожитком та триразовим харчуванням у їдальнях Центру. У позаурочний час учні зайняті у спортивних секціях, гуртках технічної творчості та декоративно-прикладного мистецтва, художньої самодіяльності.

Центр тісно співпрацює із роботодавцями, які допомагають навчальному закладу у вдосконаленні навчально-матеріальної бази, спільно втілюють в життя різноманітні проекти, що піднімають престиж професій; впроваджують в професійне навчання учнів інноваційні технології, передовий педагогічний і виробничий досвід, який працює на випередження і сприяє швидкій адаптації випускників; надають робочі місця для проходження виробничої практики тощо.

Наш заклад називають Робітничою Академією. І недарма. Адже щорічно інженерно-педагогічний колектив із 150 чоловік, стабільний, талановитий, відданий своїй справі, дає путівку в життя приблизно трьомстам юнакам і дівчатам.

Завдяки прекрасній сучасній матеріально-технічній базі учні не лише відточують свою фахову майстерність, але й беруть активну участь у регіональних та всеукраїнських конкурсах, входили до переможної п’ятірки в європейському огляді кращого за професією (Польща, м.Щецін) майбутні столяри. Давня дружба пов’язувала заклад і з болгарським училищем м. Преяслав.

Чекаємо на тебе! Слава в руках праці!